Antalya Yüzme Havuzu

Antalya yüzme havuzu

Antalya yüzme havuzu arayışında mısınız? Antalya ilinde yer alan kapalı, olimpik, belediye ve özel işletmeye ait olan yüzme havuzları hakkında bilgiler paylaştığımız sayfamıza hoş geldiniz. Antalya’nın muratpaşa, konyaaltı, kepez, lara bölgelerinde bulunan abonelik sitemi veya günlük giriş sistemiyle çalışan havuzların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için yüzme eğitimlerinin de uygulandığı bu havuzların özelliklerini, konumlarını, eksi ve artı yönlerini bu yazıda bulabileceksiniz. Eğitim için veya günlük kullanım için havuz arayışındaysanız buradaki liste işinize yarayacaktır. Antalya şehrinde günlük kullanım veya eğitimler için bir çok yüzme havuzu bulunmaktadır. Bu havuzları bölgelere ayırarak aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Havuz işletmelerine gitmeden önce telefonla aramanızı ve bilgilerin güncelliğini teyit etmenizi önemle rica ederiz. Bu sayfa bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Belirli aralıklarla güncellememize rağmen paylaşılan bilgiler farklılık gösterebilir. Antalya yüzme havuzları ilçelere göre;

Konyaaltı Yüzme Havuzları

Antalya Konyaaltı Havuzları

Konyaaltı yüzme havuzları bu alanda liste halinde sizlere paylaşılmaktadır. Antalya’nın batı kısmında bulunan ve adıyla aynı konyaaltı plajını içinde barındıran semttir. Antalya da falezlerin bitimiyle birlikte başlayan ve liman bölgesine kadar 6 – 7 km mesafe içerisinde kalan bölgedir. Şüphesiz ki Antalya’nın en güzel ilçelerinden biridir. Onu benzersiz kılan en önemli özelliği dünyaca ünlü plajı konyaaltıdır. Antalya, kemer yolu üzerinde yolunuzu değiştirmeden dümdüz hareket edildiğinde konyaaltı ilçesine ulaşabilirsiniz. Bu ilçe içerisinde olan yüzme havuzlarını aşağıda sizlere paylaşıyoruz. Konyaaltı yüzme havuzlarını listelerken, devlete ait olan, belediye ve özel havuzları sizlere paylaştık. Konyaaltı bölgesinde açık ve kapalı havuzlar işletmelere ait olduğu için bilgiler değişiklik gösterebilir. Havuzların bulundukları konumlara gitmeden önce telefon numaraları aracılığıyla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Antalya yüzme havuzu arayan kişilere yardımcı olmak için bu liste oluşturulmuştur.

 • Blue Gardan Otel Yüzme Havuzu
 • Kristal otel yüzme havuzu
 • LemonPark House havuzu
 • Antalya Porto Bella Hotel

Antalya yüzme kursu olarak Akdeniz üniversitesi kapalı yüzme havuzunda çocuklara ve yetişkinlere yüzme kursu hizmeti veriyoruz. Kurslarımızda temel yüzme eğitimi ve stil geliştirme programları uyguluyoruz. Kurslarımızda uyguladığımız eğitimleri incelemek için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yüzme kursumuza kayıt yaptırmak veya ayrıntılı bilgi için iletişim bağlantısı aracılığıyla ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Muratpaşa Yüzme Havuzları

Antalya Muratpaşa Havuzları

Muratpaşa yüzme havuzları hakkında bilgilerin paylaşıldığı alandır. Muratpaşa ilçesi Antalya’nın en eski yerleşim yeridir. Lara sahilini kapsayan, falezlerin üstünde yer alan eşsiz ilçelerden biridir. Konyaaltı ilçesine komşudur. Doğusunda aksu ilçesi bulunmaktadır. Batısında ise kepez ilçesi mevcuttur. Mülk alanı yaklaşık 95 kilometre karedir. Muratpaşa ilçesinde belediye tarafından inşa edilmiş tam olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Onun dışında özel olarak yönetilen otel havuzları ve spa merkezleri bulunmaktadır. Antalya ilinde yaz ayları çok sıcak geçer. Bu yüzden halkın ve tatilcilerin yüzme sporuna ilgisi oldukça fazladır. Bu sebepten muratpaşa ilçesinde yüzme sporunu uygulayabileceğiniz havuz bulmakta zorlanmayacaksınız. Aşağıdaki listeyi oluştururken özel kurumlara ait olan, otel, belediye, devlet kurumlarının, kapalı ve açık havuzlarına yer verdik.

 • Adonis Otel
 • The Marmara Otel
 • Ramada Plaza Antalya Hotel Yüzme Havuzu
 • Bilem Hotel Beach
 • Falcon Otel

Antalya yüzme havuzu başlıklı sayfa ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Paylaşılan bilgiler farklılık gösterebilir. Havuz konumlarına gitmeden önce işletmelerle iletişime geçerek teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Kepez Yüzme Havuzları

Antalya Kepez Havuzları

Kepez yüzme havuzları bu başlık altında sizlere paylaşılmaktadır. Antalya’nın kepez ilçesi beş büyük merkez ilçeden biridir. Halk tarafından çevre yolu olarak bilinen gazi bulvarı ve çevresinden başlar ve Antalya şehrinin kuzeyini kapsar. Her geçen gün gelişmeye devam eden kepez bölgesinde Antalya’nın en büyük 50 metre uzunluğunda olimpik belediye yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca özel işletmelere ait haklın rahatlıkla kullanabileceği havuzlar mevcuttur. Gençlik spor bakanlığı yüzme bilmeyen kalmasın projesinde kepez bölgesini öncelik sırasına koymuştur. Bu kapsamda yapay havuzlar yapılarak kepez ilçesinde yaşayan çocuklara, yüzme eğitimi hizmetleri verilmektedir. Aşağıdaki listede Antalya kepez bölgesinde yer alan olimpik, kapalı, açık, belediye havuzlarını sizlere paylaştık. Bu havuzların konumuna gitmeden önce iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

 • Latanya Palm Otel havuzu
 • Sky Business Hotel & SPA havuzu
 • B Business Hotel & Spa havuzu
 • Elıps Royal Hotel havuzu

Antalya yüzme havuzları sayfası siteyi ziyaret edenlere bilgi verme amacıyla oluşturulmuştur. Burada ki paylaşılan bilgiler zamanla farklılık gösterebilir. Havuz konumlarına gitmeden önce iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Lara Yüzme Havuzları

antalya lara havuzları

Lara yüzme havuzları başlıklı içerikte lara bölgesi olarak bilinen mevkideki yüzme alanları aşağıda sizlere paylaşılmıştır. Lara bölgesi muratpaşa ilçesinde yer alarak Antalya’nın kıyı şeridini temsil eder. Falezlerin üzerinde, eşsiz doğa manzarasıyla Antalya’nın görülmesi gereken bölgelerinden biridir. Lara bölgesinde bir çok yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunlardan en büyüğü muratpaşa belediyesi tarafından yapılmış olan Süleyman erol kapalı yüzme havuzudur. 50 metrelik 8 kulvarlı tüm müsabakalara uygun planlanmıştır. Halk tarafından ve yüzme kulüpleri tarafından kullanılmaktadır. Lara bölgesi kıyı şeridinde olmasından kaynaklı bir çok otel havuzunu içinde barındırmaktadır. Özellikle yaz aylarında yüzme eylemi için deniz dışında alternatif havuz arayışındaysanız kolaylıkla hedefinize ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki listede paylaşılan havuzları tercih edebilirsiniz.

 • Adonis Hotel
 • The Marmara Hotel
 • Bilem Otel
 • Falcon Hotel

Antalya yüzme havuzu fiyatları

Antalya yüzme havuzu fiyatları işletmeden işletmeye değişiklik göstermektedir. Belediye tarafından yapılmış havuzların giriş ücretleri diğer özel havuzlara göre daha uygun olabilir. Özellikle abonelik sistemi kullanan havuzları tercih edebilirsiniz. Aylık belli bir ücret ödeyerek, bir ay boyunca işletme tarafından belirlenen saatlerde havuz kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Antalya ilinde yaz aylarında havanın çok sıcak olmasından kaynaklı yapılabilecek aktivite sayısı oldukça aza inmektedir. Toplum tarafından en çok tercih edilen etkinliklerin başında yüzme gelir. İşletmeler gelen bu talep üzerine havuz giriş ücretlerini belirli dönemlerde yükseltebilir. Sizlere aşağıda ortalama havuz giriş fiyatlarını paylaştık.

Belediye veya devlet kurumlarına ait havuzlarda ortalama giriş ücreti: 50 – 100 TL
Özel Havuzlarda ortalama havuz giriş ücreti: 100 – 200 TL

Bu sayfa AquaWave yüzme kursu tarafından Antalya yüzme havuzu arayan ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Hakkımızda sayfasını ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Antalya ilinde yer alan kapalı, açık, olimpik, halka açık havuz bilgi ve fiyatlarını ziyaretçilerimize belirli aralıklarda güncelleyerek yayınlıyoruz. Havuzlar özel veya devlete ait olduğundan paylaşılan havuz kullanım bilgileri zamanla değişiklik gösterebilir. Havuz konumlarına gitmeden önce iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçmenizi ve paylaşılan bilgileri teyit etmenizi öneririz.