Wac World Atletic Club Yüzme Havuzu

Lütfen Dikkat! Bu sayfada paylaşılan havuz özellikleri ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Akdeniz Üniversitesi kapalı yüzme havuzunda yetişkin ve çocuklara özel uyguladığımız yüzme kursları hakkında bilgi almak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Wac World Atletic Club Antalya’nın Konyaaltı belediyesinde liman mahallesinde bulunan çok yönlü bir spor salonudur. İçerisinde bulunan pek çok spor aleti ile birlikte fitness antremanları için iyi bir salondur. Fitness çalışmaları dışında salonda pek çok farklı spor dalında eğitimler de verilmektedir ve takvimleri paylaşılmaktadır. Boksdan yogaya, platesten zumbaya pek çok farklı alanda eğitimler sağlayan bir salondur. Kilo vermek veya kas kazanmak isteyen insanlar için oldukça yararlı bir salon olduğu söylenebilir. Fitness alanı dışında sauna, açık ve kapalı yüzme havuzları, buhar odası, türk hamamı ve jakuzi gibi ekstra imkanlara da sahiptir. Bu imkânları kullanmak için salonun abonesi olunması yeterlidir. Ek bir ücret gerekmemektedir. Bu imkânların bulunması, bu salonu yüzme havuzu arayanlar için de tercih edilebilir kılmaktadır. Hem açık havuzu, hem de kapalı havuzu bulunması sebebiyle 4 mevsim yüzme antremanı yapmaya uygundur. Kapalı havuzu 20 metre boyutuyla bir çok antremanı yapmaya uygun bir havuzdur. Wac World hem fitness antremanları hem de yüzme antremanları yapmak isteyen, çeşitli sporları denemeye ilgisi olan insanlar için iyi bir alternatif gibi durmaktadır. Ücretsiz sağladığı lüks imkanları ile de kullanıcılarına avantajlar sağlamaktadır. Wac World Atletic Club Spor salonu yüzme havuzu özellikleri aşağıda maddeler halinde sizinle paylaşılmıştır. Buradaki bilgiler zamanla değişiklik gösterebilir. Havuz konumuna gitmeden önce iletişim bilgilerini kullanarak işletmeyle irtibata geçmenizi öneririz.

Wac World Atletic Club Yüzme Havuzu

İl: Antalya

İlçe: Konyaaltı

Mahalle: Liman

Sokak: Liman

İletişim: 0242 242 00 11

Uzunluk: 20 Metre

Derinlik: 140 cm

Kulvar sayısı: 4 kulvar

Depar taşı: Yok

Havalandırma: Merkezi

Isıtmalı Havuz

Kapalı Havuz

Olimpik Havuz

Çocuk Havuzu

İzleme Alanları

Abonelik Sistemi

Halka Açık

Günlük Giriş

Özel İşletme

Kantin

Wac World Atletic Club Yüzme Havuzu Fotoğraflar

Antalya yüzme kursu olarak Wac yüzme havuzuyla aynı ilçeden yer alan ve sadece 5 km uzaklıktaki Akdeniz üniversitesi kapalı yüzme havuzunda, yetişkin ve çocuklara özel uyguladığımız yüzme kursu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi yüzme kursu hizmetimizden faydalanmak için ayrıntılı bilgi alın!

Uyguladığımız eğitimleri incelemek ve ücretsiz ders çekilişlerine katılmak için bizi takip edin!

Wac World Atletic Club Spor salonunda yaz ve kış aylarında kullanabileceğiniz açık ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Sahile yaklaşık elli metre mesafede olduğu için denizde eğlenceli müzikler eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Wac yüzme havuzunda yüzme kursu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Havuz konyaaltı bölgesinin tam ortasındadır. Bölgeye rahatlıkla toplu taşıma araçlarını kullanarak veya kişisel araçlarınızla gidebilirsiniz.

Havuzun yakınlarından geçen toplu taşıma belediye otobüs hatları: 515A, KF52, KM61, SD20, SD20A, TK51A, VS18

Wac World Athletic Club (WAC) Yüzme Havuzu, Türkiye’de bulunan ve spor meraklılarının yüzme ve su sporlarına olan ilgilerini geliştirmeye yönelik hizmet sunan bir tesis olarak bilinir. WAC Yüzme Havuzu, genellikle modern ve iyi donanımlı tesisleri, profesyonel antrenörleri ve geniş bir hizmet yelpazesi ile ün yapmıştır.

Wac World Atletic Club Spor Salonu Yüzme Havuzu Antalya başlıklı içerik yüzme havuzu arayan kişiler için bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Bu sayfada paylaşılan içerikler belli aralıklarda değişiklik gösterebilir. İşletme telefon bilgileri yukarıda paylaşılmıştır. Bu bilgileri kullanarak işletmeyle iletişime geçerek bilgileri teyit edebilirsiniz.