Süleyman Erol Olimpik Yüzme Havuzu

Lütfen Dikkat! Bu sayfada paylaşılan havuz özellikleri ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Akdeniz Üniversitesi (Konyaaltı) ve Süleyman Erol (Lara) yüzme havuzlarında yetişkin ve çocuklara özel uyguladığımız yüzme kursları hakkında bilgi almak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Bu içerikte Süleyman Erol olimpik yüzme havuzu hakkında tüm ayrıntıları sizlere ayrıntılı bir şekilde paylaştık. Antalya ilinde Muratpaşa Belediyesi tarafından inşa edilen bu havuzu kullanmak isteyen kişiler için ayrıntılı rehber nitelediğindedir. Adres, iletişim bilgileri, uygulanan yüzme kursları ve havuz nerede gibi bir çok sorunun cevaplarını aşağıda paylaşılan içerikte rahatlıkla bulabilirsiniz. Süleyman Erol olimpik yüzme havuzu Antalya Yeşilbahçe mahallesi, Portakal Çiçeği caddesinde bulunan Muratpaşa Belediyesine bağlı bir kapalı yüzme havuzudur. Lara ve Işıklar gibi insan yoğunluğunun yüksek olduğu semtlere yakınlığı ile bulunduğu civardaki en işlek kapalı yüzme havuzu konumundadır. Merkezi konumunun yanı sıra tercih edilmesinin en büyük nedeni kapasitesidir. Antalya’da bulunan en büyük olimpik havuz burada bulunmaktadır. Birçok resmi organizasyon bu havuzda yapılmaktadır. Uluslararası birçok müsabakanın ihtiyacını karşılamaktadır. Bu derece kapsamlı bir altyapısı bulunması Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nu Antalya’da alternatifi bulunmayan bir konuma getirmektedir. İçerisinde iki farklı havuz bulunmaktadır. Bunlardan birisi 50 metre boy, 21 metre en ve 2 metre derinliğe sahip olan 8 kulvarlı olimpik yüzme havuzudur. Sporcular  ve yetişkinler genellikle bu havuzu kullanmaktadır ve dersler genelde bu havuzda verilmektedir. İkinci yüzme havuzu ise 4 kulvardan oluşmaktadır. Havuz 21 metre boy, 9 metre en ve en derin kısmı 110 cm olmak üzere kademeli artan bir derinliğe sahiptir. Bu çocukların yüzme eğitiminde kulüpler tarafından kullanılmaktadır. Süleyman erol havuzu 2021 yılında geçirdiği tadilattan sonra çok daha kullanabilir hale gelmiştir. Süleyman Erol olimpik yüzme havuzu temel yüzme, teknik geliştirme ve performans antrenmanları için uygundur ve yaz kış talep ettiğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. Muratpaşa belediyesi süleyman erol olimpik yüzme havuzu özelliklerini aşağıda tablo halinde sizlere paylaştık. Nerede sorusu için adres bilgileri yukarıda paylaşıldı.

Süleyman Erol Yüzme Havuzu

İl: Antalya

İlçe: Murapaşa

Mahalle: Yeşilbahçe

Sokak: 1468

İletişim: 0242 311 44 88

Uzunluk: 50 Metre

Derinlik: 200 cm

Kulvar sayısı: 8 adet

Depar taşı: 16 adet

Havalandırma: Merkezi

Isıtmalı Havuz

Kapalı Havuz

Olimpik Havuz

Çocuk Havuzu

İzleme Alanları

Abonelik Sistemi

Halka Açık

Günlük Giriş

Özel İşletme

Kantin

Süleyman Erol Yüzme Havuzu Malzeme İhtiyaç Listesi

Süleyman erol yüzme havuzunu kullanmak isteyen kişiler için ihtiyacı olan malzemeler bu alanda paylaşılmıştır. Bonesiz havuza giriş yasaktır. Bone temin etmeden gelmemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Diğer malzemeler şu şekildedir; Bone, mayo, havuz gözlüğü, terlik, havlu bu havuzda hizmet veren yüzme kulüplerinden yüzme kursu hizmeti almayı düşüyorsanız, ilgili kulüple iletişime geçerek kayıt için talep ettiği evrakları öğrenebilirsiniz. Yüzme kulüpleri tarafından talep edilen malzemeler değişiklik gösterebilir. Bir çok kulüp kendi yüzme kulüplerinin logosunu barındıran bone kullanımını zorunlu tutmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için yüzme kursu için gerekli malzemeler başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Muratpaşa Belediyesi Yüzme Havuzu Fotoğraflar

Antalya yüzme kursu olarak Süleyman Erol yüzme havuzunda yüzme kursu hizmeti veriyoruz. Yüzme öğrenmek veya yüzmenizi geliştirmek için yüzme kurslarımıza katılabilirsiniz. Alanında uzaman eğitmenlerimiz her yaştan öğrencilere kaliteli yüzme eğitimi hizmeti veriyoruz.

Süleyman Erol yüzme kursu hizmetimizden faydalanmak için ayrıntılı bilgi alın!

Uyguladığımız eğitimleri incelemek ve ücretsiz ders çekilişlerine katılmak için bizi takip edin!

Süleyman Erol olimpik yüzme havuzu muratpaşa belediyesi tarafından işletilmektedir. Antalya’nın kepezdeki havuzdan sonra en büyük havuzudur. Bir çok yüzme kulübü bu havuzda yüzme kursu hizmeti vermektedir. Abonelik sistemi sayesinde havuza kayıt yaptırarak, aboneler için belirlenen saatlerde havuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan bu havuza rahatlıkla toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Süleyman Erol yüzme havuzu resmi müsabakalar için Antalya da en sık kullanılan havuzlardan biridir. Resmi müsabaka tarihlerinde havuz kullanımı kulüplere ve halka kapalıdır. Havuzu kullanmadan önce bu tarihleri kontrol etmenizi öneriyoruz. Antalya Süleyman Erol yüzme havuzu iletişim bilgilerine yukarıda sizlere paylaşmış olduğumuz tablodan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Süleyman Erol Yüzme Havuzu, Türkiye sınırları içerisinde konumlanan ve uluslararası düzeyde kabul gören standartlara uygun bir şekilde inşa edilmiş prestijli bir yüzme kompleksidir. Amatör ve profesyonel yüzücülerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış olan bu tesis, su sporlarına duyulan ilgiyi artırmak amacıyla önemli bir merkez niteliğindedir. Olimpik ölçülere sahip yüzme havuzunun bulunduğu Süleyman Erol Havuzu, yüzme müsabakaları ve antrenmanlar için ideal bir ortam sağlamaktadır. Uluslararası Yüzme Federasyonu (FINA) tarafından belirlenen olimpik standartlara göre dizayn edilmiş ve inşa edilmiş olan tesis, ulusal ve uluslararası düzeyde yarışmalara ev sahipliği yapma kapasitesine sahiptir.

Süleyman erol olimpik yüzme havuzunda yerel yüzme yarışları düzenlenmektedir. Okul sporları tarafından planlanan ve Türkiye yüzme federasyonu tarafından düzenlenen bir çok müsabaka bu havuzda uygulanmaktadır.

Süleyman Erol Yüzme Havuzuna Nasıl Gidilir

Süleyman Erol yüzme havuzu Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yer alan portakal çiçeği caddesinde yer almaktadır. Kırcami veya Dedeman tarafından portakal çiçeği caddesine rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz toplu taşıma numaralarını kullanarak direk havuzun ön kapısında inebilirsiniz. Portakal çiçeği caddesine giriş yaptıktan sonra yaklaşık 1km kadar ilerleyin. İlerledikten sonra büyük binayı göreceksiniz. Havuzun ismi büyük reklam panolarıyla görebileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

Havuzun yakınlarından geçen toplu taşıma belediye otobüs hatları: KC06, TC16, TC45, VL13A, VML55A

Süleyman Erol olimpik yüzme havuzu başlıklı içerik Antalya ilinde yüzme havuzu arayan kişiler için bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Bu sayfada paylaşılan bilgiler işletme tarafından değiştirebilir. Bizler belirli aralıklarla bilgileri teyit ediyor ve gerekli güncellemeleri sayfamıza yansıtıyoruz. Süleyman Erol yüzme havuzunu kullanmayı düşünüyorsanız, yukarıda paylaşmış olduğumuz iletişim bilgileri aracılığıyla irtibata geçerek bilgileri teyit ediniz. Aquawave yüzme kursu olarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanmayı düşünürseniz iletişim kanalları aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu sayfada paylaşılan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Hatalı veya güncelliğini yitirmiş olabilir. Güncel bilgi için işletmeyle iletişime geçin!