Kadro

Yüzme kulübümüzün en değerli varlığı olan eğitmenlerimiz, yüzme becerilerini geliştirmek ve suyla bütünleşmek isteyen herkes için mükemmel bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Profesyonel, deneyimli ve tutkulu bir ekip olarak, yüzme alanında uzmanlaşmış olan eğitmenlerimiz, her öğrencimizin bireysel ihtiyaçlarına odaklanmakta ve onları en üst seviyeye taşımak için gereken rehberliği sağlamaktadır. Ekibimizde 1 baş antrenör ve yardımcısı, 1 halkla ilişkiler sorumlusu, 9 antrenör, 2 antrenör yardımcısı ve 1 psikolog bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adın her geçen gün ekibimizi güçlendiriyoruz.

Emre Tüner

Kulüp Yöneticisi

Akdeniz Üniversitesi BESYO, Antrenörlük mezunudur. İSTEK Antalya okullarında beden eğitimi öğretmeni ve yüzme antrenörü olarak görevine devam etmektedir.

Fırat Pehlivan

Kulüp Yöneticisi – Baş Antrenör

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bilimleri bölümünden mezundur. TYF 2. Kademe yüzme antrenörüdür. TSSF Altın Cankurtaran, TSSF 3 Yıldız Dalıcı ve DLRG Gold Lifeguard belgelerine sahiptir.

Mehmet Gezen

Baş Antrenör Yardımcısı

15 yıldır Antalya’da bir çok kulüpte yüzme eğitmenliği yapmıştır. Altyapı takımlarımızdan sorumlu eğitmenimizdir.

Halil Can Arslan

Antrenör

Antalya doğumludur. Anadolu üniversitesi halkla ilişkiler mezunu. 2010-2018 yılları arası yüzme branşında müsabık sporcu 2018 yılından sonra yüzme antrenörü olarak görevine devam etmektedir.

Rıfat Mertcan Afşar

Antrenör

Ankara doğumludur. Akdeniz üniversitesi spor bilimleri fakültesi yüksek lisans öğrencisidir. 2. Kademe yüzme antrenörüdür. D.L.R.G. silver lifeguard ve 2 yıldız dalgıçtır.

Esma Geboloğlu

Antrenör

Antalya doğumludur. Profesyonel yüzücüdür. Anadolu yıldızlar ligi yüzme yarışlarında derece almıştır. Yüzme eğitmenliği yapmaktadır. D.L.R.G. Gümüş cankurtarandır.

Kadir Durur

Antrenör

Antalya yüzme camiasında uzun yıllar boyunca antrenör olarak görev yapmış ve en saygın kulüplerde çalışmıştır.

Elif Kıran

Antrenör

Akdeniz üniversitesi spor bilimleri fakültesi, yüzme ihtisas mezunudur. D.L.R.G. silver lifeguard ve 2. Kademe yüzme antrenörüdür.

Arda Kürşadoğlu

Antrenör

1998 Bitlis / Ahlat doğumludur. Anadolu Üniversitesi spor yönetimi mezunudur. Altı yıldır yüzme antrenörü olarak çalışmaktadır. Antalya ilinde bir çok kulüpte hizmet vermiştir.

Sinan Tüner

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uluslararası ilişkiler mezunudur. AquaWave yüzme spor kulübünde iki yıldır görev almaktadır.

Özge Tuğba Ay

Lara Şube Sorumlusu

Akdeniz Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulu öğretmenlik bölümünden mezundur. TYF 1. Kademe yüzme antrenörüdür. Eski milli yüzücü ve rekortmendir.

Çağlar Özdemir

Antrenör

Antalya Maya okullarında yüzme antrenörü olarak görevine devam etmektedir. AquaWave lara şubemizde, Süleyman Erol Yüzme havuzunda eğitimlere katılmaktadır.

Arezou Jani

Antrenör

Yüzme, Senkronizasyon ve su aerobiği branşlarında kendini geliştirmiş ve bu branşlarda belgeleri bulunmaktadır. Cankurtaran belgesi bulunmaktadır.
AquaWave Lara şubemizde eğitimlerini vermektedir.

Buse Pehlivan

Psikolog

Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji eğitiminin ardından, Girne Amerikan Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık alanında tezli yüksek lisansını yüksek şeref öğrencisi olarak tamamlamıştır.

Eğitmenlerimizin önceliği, güvenli ve etkili bir öğrenme ortamı sunmak ve her bireyin yüzme yeteneklerini geliştirirken kendine güven kazanmasını sağlamaktır. Yüksek kaliteli eğitim programlarımızı tamamlayan eğitmenlerimiz, güçlü iletişim becerileri ve sabırlı yaklaşımlarıyla öğrencilerimize destek olmaktadır. Yüzme kurslarımızın tüm seviyelerinde yer alan eğitmenlerimiz, başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar her öğrencinin öğrenme hedeflerini ve beklentilerini karşılamak için gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Eğitmenlerimizin her biri alanında uzman ve sertifikalıdır. AquaWave yüzme spor kulübü kadro olarak Antalya’nın en kalabalık ekibidir.

Eğitmen kadromuz, sadece yüzme becerilerini öğretmekle kalmaz, aynı zamanda sporcuların fiziksel formunu artırmak ve dayanıklılıklarını geliştirmek için uygun egzersizler ve teknikler sunar. Öğrencilerimize, yüzme becerilerini ilerletmek ve yüzme sporunda başarı elde etmek için gerekli olan tüm araçları ve kaynakları sunarak, onları ilham verici bir yolculuğa çıkmaya teşvik ederiz.

Yüzme kulübümüzün eğitmenleri, sadece yüzme alanında değil, aynı zamanda disiplinli, özverili ve motivasyonu yüksek olmalarıyla da öne çıkarlar. İşlerine olan tutkuları ve yüzme sporuna olan sevgileri, öğrencilerimize ilham verirken aynı zamanda onlara örnek olmalarını sağlar. Kadro içerisinde yönetici ve yüzme antrenörlerimizin dışında psikoloğumuz bulunmaktadır.

Eğitmenlerimiz sayfasında yer alan her bir eğitmenimiz, profesyonel geçmişi ve yüzme alanında sağladığı başarılarla gurur duymaktadır. Siz de yüzme becerilerinizi geliştirmek ve suya olan tutkunuzu daha da artırmak için deneyimli eğitmenlerimizin rehberliğinde yüzme kulübümüze katılabilirsiniz. Bizimle birlikte yüzmenin keyfini çıkarın ve suda özgür hissedin! Kadro hakkında daha ayrıntılı bilgi için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.