Yorumlar

AquaWave yüzme kursu bünyesinde daha önce hizmet almış kişilerin olumlu / olumsuz yorumları bu sayfada paylaşılmaktadır. Sizlerde aşağıdaki formu doldurarak kişisel görüşlerinizi bu sayfada paylaşabilir, yeni ziyaretçilerimize veya bizden hizmet almayı düşünen kişilere referans olabilirsiniz. Değerli görüşlerinizi zaman ayırarak paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yüzme kursu hizmeti için ayrıntılı bilgileri bağlantıyı takip ederek edinebilirsiniz. Uygulanan dersleri incelemek için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

📝 Elif Zincanlı | Veli

İkizlerimi hafta sonu yüzme kursuna kaydettirdim. Daha ilk aydan çocuklarım yüzmeyi öğrendi. Gerçekten işini ehliyle yapan bir ekip var. Tek problem akdeniz üniversitenin havuzunda dersleri izlerken sorun yaşıyoruz. Camların daha sık temizlenmesi gerekiyor. Onun dışında her şey çok iyi ikinci ayda teknik grupta eğitim almaya devam edeceğiz. İlgi alakalarından ötürü hocalarımıza teşekkür ediyorum.

📝 Nermin Saltık | Veli

Ben buradaki yorumları okuduktan sonra çocuklarım için yüzme kursu hizmeti almaya karar verdim. 3 aylık kurs serüvenimiz kış geldiği için bugün itibariyle bitirdik. Bu süreçte yaşadığım deneyimleri sizlere aktarmaya çalışacağım. Kafasında soru işaretleri olanlar için umarım yardımcı olur. Öncelikle kulüp işini bilen hocalar tarafından yönetiliyor. Kayıt sürecinde güzel bi iletişimle karşılanıyorsunuz. Teknolojiyi güzel kullanıyorlar ve ekip genç bireylerden kurulu.. İlk gün çocukların seviye tespiti yapıldı ve seviyesine uygun guruplara yerleştirildi. Ders yapan hocaların dışında da dışarıdan öğrencilerin gelişimleri sürekli takip ediliyor ve gerekirse bir üst gruba alıyorlar. Ders bittikten sonra hocalarla iletişim kurabiliyorsunuz çocuğumuz hakkında bizi hep bilgilendirdiler. Akdeniz üniversitesinin kapalı yüzme havuzunda kurslar yapıldığından işletme biraz eski ama temizlik konusunda pek bi sıkıntı göremedim. Biz 3 aylık eğitim sürecini çok verimli geçirdiğimizi düşünüyoruz. İçimize sinerek bitirdik. Yazın tekrardan kaldığımız yerden devam etmeyi düşünüyoruz.

📝 Murat Ayan | Öğrenci

İş yeri arkadaşımın referansıyla geldiğim aquawave yetişkin yüzme kursunda ikinci ayımı tamamlamış bulunuyorum. Şehir dışı işlerim olmasa bir ay daha keyifle devam edecektim. Grup eğitiminde yüzme öğrenemem sanarken beni motive eden hocalarıma emekleri için çok teşekkür ederim. Şuan 25 metrelik havuzda git gel yapabiliyorum. Herkese tavsiye ederim.

📝 Selin Yıldızoğlu | Veli

Akdeniz üniversitesi kapalı yüzme havuzunda hafta içi olan kurslarda oğlum eğitim aldı. Arkadaşımızın referansıyla gelmiştik oldukça memnun kaldık. İşini severek, bilinçli yapan genç bir ekip var. Başarılar dilerim.

📝 Aras Şekeroğlu | Veli

10 yaşındaki oğlum için bu kurstan hizmet aldık. Yüzmeyi hızlı bir şekilde öğrendikten sonra teknik çalışmalara geçtik. Halen devam ediyoruz. Hocalarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

📝 Sercan Yetim | Veli

Aldığımız hizmetten oldukça memnun kaldık. Eğitmenlerin çocuklara yaklaşımı ve iletişimini beğendik. Bu sene kızım yüzmeyi öğrendi. Seneye de yüzme stillerini öğrenmesi için tekrardan göndermeyi düşünüyorum.

📝 Melih Serdar | Veli

İki kızımı da Akdeniz üniversitesinde yapılan yüzme kurslarına kaydettim. Dersler dışardan izlenebiliyor. İşlerini iyi bilen ve uygulayan bir ekiple çalıştığınızı hissediyorsunuz. Ailecek memnun kaldık.

📝 Zeliha Kırkpınar | Veli

Fiyat – performans bir kurs arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederiz. Gruplar kalabalık değil ve eğitmenler oldukça iyi

📝 Meryem Bal | Veli

4 yaşındaki oğlum için özel ders hizmeti aldık. Çok memnun kaldık. Oğlum kısa sürede yüzmeyi öğrendi. Hocamıza ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İlk dersten yüzmeyi ve havuzu sevdirdiler.

📝 Serkan Yıldırım | Öğrenci

Ben Serkan 24 yaşındayım. Burayı internette araştırma yaparak buldum ve özel ders hizmeti aldım. 5 derste yüzmeyi öğrendim. Hocamızın iletişimi çok kuvvetli ve oldukça sempatik

📝 Sevgi Altın Meşe | Öğrenci

İsmini yazmayacağım ama farklı bi kulüpten buraya geldik. Hem fiyat olarak çok yüksekti hem de gruplar inanılmaz kalabalıktı. Aquawave kaliteli hizmet veriyor. Umarım bozmazlar. Kayıt olmayı düşünenlere tavsiye ederim.

📝 Aslı Avcı | Öğrenci

Merhabalar, arkadaşımın referansıyla buradan özel ders hizmeti aldım. Ders aldığım eğitmen çok ilgiliydi üç derste suda rahat hareket edebilir hale geldim. Ders almayı düşünenler kesinlikle tavsiyemdir.

📝 Melih Salihli | Veli

AquaWave Yüzme Kursu genç, dinamik bi kadro tarafından yönetiliyor. Baştan sonra aldığımız eğitimlerden memnun kaldık. Çocuklarıma yüzme sporunu sevdiren bu genç arkadaşlara teşekkür eder, başarılar dilerim

📝 Selin Kabataş | Veli

5 yaşındaki oğlum için kendi evimizdeki sitemizde özel ders hizmeti aldık. Bize eğitimi Emre hoca verdi. Çocuklarla iletişimi çok iyi ve çok kısa sürede oğluma yüzme öğretti teşekkürü borç bilirim.

📝 Emre Arıcan | Veli

Yazın Antalya’ya tatil için gelmiştim. Çocuklarıma gelmişken özel yüzme dersi aldırmak istedim. Bu siteyi internette araştırma yaparak buldum. Buradaki yorumlarda iyi olunca denemek istedim ve çok memnun kaldım. Bu yüzden gelip buraya yorum yapmak istedim. Gözünüz kapalı çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. Kaliteli eğitim veriliyor.

📝 Berkut Uzuner | Veli

Çok memnun kalacağınızın garantisini veriyorum. Kısa sürede yüzmeyi öğrendim. Çok sabırlı bir eğitmen. Tüm yargılarımı kırdı ve korktuğum bir şeyin üstesinden gelmemi sağladı. Yeni başlamayı düşünenlere Emre hocayı tavsiye ederim.

📝 Hakan Bayraktar | Öğrenci

Emre hoca kızımızın kolejinde yüzme eğitmeniydi. Kızım sudan aşırı korktuğu için kendisinden yazın destek aldık. Kızım şuan benden daha cesaretli, benim yapamadığım bir çok hareketi kolaylıkla yapıyor. Kendisine teşekkürü borç bilirim.

📝 Sadık Hekimoğlu | Öğrenci

Buradaki yorumlara bakarak Emre hocadan ders alma kararı aldım. Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Küçük yaştan beri içime dert olan bu sorunu çok kısa zamanda çözdük.


Kişisel yorumlarınızın yukarıda yayınlanması için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. AquaWave Yüzme Kursu Yorumları bizden hizmet almak isteyen kişiler için referans olması için oluşturulmuştur.

Ad Soyad:
Yorum Yapan: Öğrenci Öğrenci Velisi
Referans Yorum: