Antalya Doğa Koleji Yüzme Havuzu

Lütfen Dikkat! Bu sayfada paylaşılan havuz özellikleri ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Akdeniz Üniversitesi kapalı yüzme havuzunda yetişkin ve çocuklara özel uyguladığımız yüzme kursları hakkında bilgi almak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Antalya doğa koleji yüzme havuzu hakkında bilgilerin paylaşıldığı sayfadasınız. Bu sayfada paylaşılan bilgiler bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Bilgiler zamanla değişiklik gösterebilir. Güncel bilgileri edinmek için kurumun iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Bu havuz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Antalya Kampüsü içerisinde yer alır. Kuruma aittir. Eski adı doğa bilimdir. İtü eta vakfına geçtikten sonra okulun adı değişmiştir. Okulun içerisinde yer alan bu kapalı havuz okulun kendi öğrencilerine hizmet etmektedir. Geçmiş yıllarda özellikle yaz aylarında özel kulüplere kiralandığı için dışarıdan öğrenci girişi yapılmaktaydı. Güncel bilgilere erişmek için aşağıda paylaşmış olduğumuz kurumun telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Bu havuz kapalı, ısıtmalı ve 25 metre uzunluğunda bir havuzdur. 5 adet kulvarı bulunmaktadır. Seyirci alanları bulunmaktadır. Merkezi havalandırma sistemi bulunmaktadır. Bu havuzda abonelik sistemi bulunmamaktadır. Halka açık değildir. Günlük kullanım için uygun değildir. Yüzme kursu hizmeti almak isteyenler, eğer açıldıysa işletmenin kendi kurs hizmetlerinden faydalanabilir.

Antalya doğa koleji havuzuna gitmek için toplu taşımayı kullanmak istiyorsanız; 600, DC15, KA07, KF52, LF10, TA08, TC45, VF01 numaralı belediye toplu taşıma otobüsleriniz tercih edebilirsiniz. Yukarıdaki numaralı araçlar havuza yakın bölgelerden geçmektedir. Yürüme mesafesi çok kısadır. Havuz çok merkezi bir noktada olduğu için toplu taşıma veya araçlarla rahatlıkla bu alana gelinebilir. Bu havuza alternatif olarak en yakın havuz Akdeniz üniversitesi kapalı yüzme havuzudur.

Antalya Doğa Koleji Yüzme Havuzu

İl: Antalya

İlçe: Muratpaşa

Mahalle: Bayındır

Sokak: 331 Sokak.

İletişim: 0242 238 23 00

Uzunluk: 25 Metre

Derinlik: 190 cm

Kulvar sayısı: 5 kulvar

Depar taşı: 5 adet

Havalandırma: Merkezi

Isıtmalı Havuz

Kapalı Havuz

Olimpik Havuz

Çocuk Havuzu

İzleme Alanları

Abonelik Sistemi

Halka Açık

Günlük Giriş

Özel İşletme

Kantin

Antalya Doğa Koleji Yüzme Havuzu Malzeme İhtiyaç Listesi

Her havuzda olduğu gibi bu havuzunda kullanım kuralları vardır. Bu havuzda eğitim görecek öğrencilerin bulundurması gereken malzemeler sırasıyla; bone, burun kısmı açık gözlük, terlik, havlu veya bornoz benzeri ürünler. Bu ürünler eğitim sürecindeki verimliliği artıracağı gibi insan sağlığı içinde gerekli malzemelerdir.

Antalya Doğa Koleji Yüzme Havuzu Fotoğraflar

Antalya Doğa Koleji, Türkiye’nin Antalya şehrinde bulunan bir özel okuldur. Okulun yüzme havuzu, modern ve güvenli bir ortamda öğrencilerin yüzme becerilerini geliştirmeleri için tasarlanmıştır. Havuz, standart olimpik boyutlarda ve ısıtmalıdır. Öğrenciler, yüzme derslerinin yanı sıra, havuzda düzenlenen aktiviteler ve yüzme yarışmaları gibi etkinliklere de katılabilirler. Antalya Doğa Koleji’nin yüzme havuzu, kaliteli bir eğitim ortamı sunan modern bir tesistir. Havuzun güvenliği ve hijyeni konusunda da önlemler alınmaktadır.

Antalya bölgesinde yer alan diğer havuzları incelemek isterseniz. Antalya yüzme havuzu başlıklı içeriği incelemenizi öneririz. Bu sayfa aracılığıyla günlük kullanım için ihtiyacınız olan havuzları rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında Antalya şehrinde yüzme eylemeni gerçekleştirmek için deniz hariç alternatif havuz arayanlara rehber niteliğindeki içeriği incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Antalya yüzme kursu hizmeti almak için havuza sadece bir kaç kilometre uzaklıkta olan Akdeniz üniversitesi kapalı yüzme havuzunda uyguladığımız yüzme kursu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kurslarımız çocuk ve yetişkinler için özel olarak hazırlanmış programları içinde barındırır. Aşağıdaki iletişim butonunu kullanabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi yüzme kursu hizmetimizden faydalanmak için ayrıntılı bilgi alın!

Uyguladığımız eğitimleri incelemek ve ücretsiz ders çekilişlerine katılmak için bizi takip edin!

Havuzun yakınlarından geçen toplu taşıma belediye otobüs hatları: 600, DC15, KA07, KF52, LF10, TA08, TC45, VF01

Lütfen dikkat bu sayfada paylaşılan bilgilerin hepsi ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Havuz işletmesini yönetenler bu bilgileri zamanla değiştirebilir. En güncel bilgileri işletmelerle iletişime geçerek edinebilirsiniz.