Antalya Atik Yüzme Havuzu Özellikleri

Lütfen Dikkat! Bu sayfada paylaşılan havuz özellikleri ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuştur. Akdeniz Üniversitesi (Konyaaltı) ve Süleyman Erol (Lara) yüzme havuzlarında yetişkin ve çocuklara özel uyguladığımız yüzme kursları hakkında bilgi almak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Antalya atik yüzme havuzu özellikleri hakkında bilgilerin paylaşıldığı sayfadasınız. Antalya teniz ihtisas kulübü, Antalya halkı tarafından ATİK kısaltmasıyla bilinmektedir. Sakıp Sabancı bulvarında bulunan meltem mahallesinde yer almaktadır. Konum olarak Antalya’nın merkez bölgesinde yer alan bu tesis oldukça nezih ve her ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir mekandır. Atik yüzme havuzu atik üyelerine ücretsiz hizmet vermektedir. Dışarıdan havuz kullanımı için kulübe giriş yapılabilmektedir. Fiyatlar belli aralıklarda güncellendiği için aşağıda paylaşılan atik yüzme havuzu iletişim bilgilerini kullanarak teyit etmenizi öneririz. Antalya Tenis ihtisas kulübü yüzme havuzu derinliği farklı bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Çocuklar için özel olarak derinliğe sahip farklı bir havuzu bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz geniş ürün yelpazesi bulunan bar mevcuttur. Bu alanı kullanarak ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Tesiste her gün saat 13:00 den sonra cankurtaran hizmeti bulunmaktadır. Atik yüzme havuzunda otopark bulunmaktadır. Güvenlikten giriş yaptıktan sonra aracınızı rahatlıkla güvenli alanlara park edebilirsiniz.

Antalya Atik Yüzme Havuzu

İl: Antalya

İlçe: Muratpaşa

Mahalle: Meltem

Sokak:

İletişim: 0242 238 54 00

Uzunluk: 25 Metre

Derinlik: 140 – 240 cm

Kulvar sayısı: 5 kulvar

Depar taşı: Yok

Havalandırma: Yok

Isıtmalı Havuz

Kapalı Havuz

Olimpik Havuz

Çocuk Havuzu

İzleme Alanları

Abonelik Sistemi

Halka Açık

Günlük Giriş

Özel İşletme

Kantin

Antalya Atik Yüzme Havuzu İhtiyaç Listesi

Antalya atik yüzme havuz kullanımı için ihtiyacınız olan malzemeler; saç sağlığını ve havuz kuralları gereği havuz bonesi kullanımı zorunludur. Konforlu havuz deneyimi için burun kısmı açık gözlük kullanmanızı öneririz. Havuz kenarında herhangi bir sakatlık yaşamamak adına kaymaz terlik kullanabilirsiniz. Mayo ve havlu diğer ihtiyacınız olan malzemelerdir.

Antalya Atik Yüzme Havuzu Fotoğraflar

Antalya Tenis İhtisas Kulübü, Türkiye’nin güney sahilinde yer alan ve turizm cenneti olarak bilinen Antalya ilinde faaliyet gösteren, tenis sporuna yönelik eğitim ve organizasyonlar düzenleyen prestijli bir spor kulübüdür. Kulüp, tenis sporuna ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen her yaştan ve seviyeden sporseverlere hizmet sunmaktadır. Kulüp, modern ve kaliteli tesislere sahiptir. Bu tesisler arasında çeşitli zeminlerde tenis kortları, soyunma odaları, fitness merkezi, sosyal tesisler ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca, Antalya Tenis İhtisas Kulübü’nün deneyimli ve uzman antrenör kadrosu, üyelerine tenis eğitimi ve teknik-taktik bilgiler konusunda profesyonel destek sağlamaktadır.

ATİK, tenis sporuna gönül vermiş olanlar için mükemmel bir ortam sunarken, Antalya’nın güzelliklerini de yaşayarak spor ve sosyal yaşamı bir arada sürdürme fırsatı sunmaktadır. Bu havuzda yüzme yarışları veya yüzme müsabakaları yapılmamaktadır.

Antalya yüzme kursu olarak Akdeniz üniversitesinin havuzunda yüzme kursu hizmeti veriyoruz. Yetişkin ve çocuklar için özel hazırlanan yüzme programlarını alanında uzman ve sertifikalı eğitmenlerimiz vermektedir. Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak veya kayıt yaptırmak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi yüzme kursu hizmetimizden faydalanmak için ayrıntılı bilgi alın!

Uyguladığımız eğitimleri incelemek ve ücretsiz ders çekilişlerine katılmak için bizi takip edin!

Havuzun yakınlarından geçen toplu taşıma belediye otobüs hatları: 600, KC35A, KL08, VS18

Antalya atik yüzme havuzu özellikleri hakkında tüm bilgileri sizlere bu sayfada paylaşmaya çalıştık. Bu sayfada paylaşılan bilgilerin bilgilendirme amacıyla sizlere sunulduğunu ve her işletmenin bu bilgileri belli aralıklarla değiştirdiği hatırlatmak isteriz. Yüzme eylemi için bu havuzu tercih edecekseniz atik yüzme havuzu telefon numarası aracılığıyla işletmeyle iletişime geçmenizi ve ondan sonra hareket etmenizi öneririz.

Bu sayfada paylaşılan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Hatalı veya güncelliğini yitirmiş olabilir. Güncel bilgi için işletmeyle iletişime geçin!