Konyaaltı Öğretmenevi Yüzme Havuzu

Antalya ilinde yaz aylarında yüzme havuzu arayan kişiler için havuzları ve özelliklerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu içerikte konyaaltı öğretmenevi yüzme havuzu hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda paylaşılmıştır. Antalya’nın konyaaltı ilçesinde yer alan öğretmen evi bir özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Bu özelliklerin başında tamamen halkın kullanımına açık yüzme havuzu gelmektedir. Bu havuzun özelliklerini paylaşacak olursak on dokuz metre uzunluğunda ve yüz elli santimetre derinliğindedir. Açık bir havuz olduğundan sadece yaz aylarında kullanılmaktadır. Havuz otogara yakın merkezi noktadadır. Kişisel araçlarınızla veya toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla gelebilirsiniz. Ailelerin kullanımı için uygundur. Rahatlıkla sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Havuzda yaz aylarında yoğun kullanımda cankurtaran hizmeti bulunmaktadır. Ek olarak konyaaltı öğretmenevi yüzme havuzu kantinini kullanarak ihtiyaçlarınızı rahatlıkla giderebilirsiniz.

Konyaaltı Öğretmenevi Açık Yüzme Havuzu

İlçe: Konyaaltı

Mahalle: Kültür

Sokak: 3801

İletişim: 0242 227 11 43

Uzunluk: 19 Metre

Derinlik: 150 cm

Kulvar sayısı: Yok

Depar taşı: Yok

Isıtmalı Havuz

Kapalı Havuz

Olimpik Havuz

Çocuk Havuzu

Abonelik Sistemi

Halka Açık

Günlük Giriş

Özel İşletme

Konyaaltı Öğretmenevi Yüzme Havuzu İhtiyaç Listesi

Bu havuzu kullanmak için havuz giriş ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bone, havlu, terlik ve havuz gözlüğü kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu malzemeler yüzme eylemeni gerçekleştirmenizde size destek sağlayacaktır. Havuzlarda kullanılan kimyasalların saç sağlınıza zarar vermesini istemiyorsanız mutlaka bone kullanınız.

Konyaaltı Öğretmenevi Yüzme Havuzu Fotoğraflar

Bu havuz genellikle günlük kullanım için tercih edilmektedir. Yüzme kursu arayışındaysanız bu havuza sadece birkaç km uzaklıkta bulunan akdeniz üniversitesi kapalı yüzme havuzunda uyguladığımız yüzme kursu hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Konyaaltı öğretmen evi açık havuzuna çok yakın olan Akdeniz üniversitesi kapalı yüzme havuzunda yüzme kursu eğitimi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Akdeniz Üniversitesi yüzme kursu hizmetimizden faydalanmak için ayrıntılı bilgi alın!

Uyguladığımız eğitimleri incelemek ve ücretsiz ders çekilişlerine katılmak için bizi takip edin!

Bu yazı Konyaaltı öğretmen evi yüzme havuzu özelliklerini havuz arayan kişilere paylaşmak amacıyla oluşturulmuştur. Bu sitede paylaşılan bilgiler farklılık veya değişiklik gösterebilir. Havuz kullanımı için konuma gitmeden önce yukarıda paylaşılan iletişim bilgileri aracılığıyla işletme yönetimiyle irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Antalya’nın konyaaltı bölgesinde bulunan bu havuz halka açıktır. Rahatlıkla yazın kullanabilirsiniz. Konumu gereği özel araçla veya toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Havuz giriş ücretleri dönemsel olarak değişiklik gösterebileceğinden bu sitede paylaşılmamıştır.