Aris Olimpik Yüzme Havuzu

Lütfen Dikkat! Bu sayfada ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla havuz özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiler paylaşılmaktadır. Belirli aralıklarla güncellediğimiz bilgiler farklılık gösterebilir. Akdeniz Üniversitesi kapalı yüzme havuzunda yetişkin ve çocuklara özel uyguladığımız yüzme kursları hakkında bilgi almak veya kayıt yaptırmak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

2021 yılında faaliyetine başlayan Aris Olimpik Yüzme Havuzu Antalya’nın Kepez Belediyesinde bulunmaktadır. Boyutu itibariyle bulunduğu konum için iyi bir alternatif olmaktadır. Havuz 10 kulvarlı olup; 1,20 cm, 1,40 cm ve 1,60 cm derinliğindedir. Derinliğinin diğer havuzlara göre daha az olması nedeniyle her yaştan çocuk için avantajlı bir havuzdur. İçerisinde grup dersleri ve özel yüzme eğitimleri de verilmektedir. Aris Olimpik Yüzme Havuzuna eğitim dışında sivil kullanım için de girmek mümkündür. Ancak halkın katılımına sadece belli günler açıktır. Bu günler; Salı, Perşembe, cumartesi ve Pazar günleridir. Bu günler dışarısında havuz yalnızca yüzme eğitimi için faaliyet göstermektedir. Hem yüzme eğitimi almak için hem de kişisel antrenmanlar için kullanışlı bir havuz olarak faaliyetine devam etmektedir. Havuz kullanımı hakkında paylaştığımız bilgiler zamanla değişiklik gösterebilir. Havuza gitmeye karar vermeden önce mutlaka iletişim kurmanızı tavsiye ediyoruz. Merkezi bir yerde olmasından kaynaklı bu havuza rahatlıkla kendi aracınızla veya toplu taşıma araçlarıyla gelebilirsiniz. Halk arasında kipa arkası yüzme havuzu olarak da bilinir. Burası tamamen açık bir havuzdur. Yazın güneşin tam tepede olduğu saatlerde kullanırken dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Aris Olimpik Yüzme Havuzu

İl: Antalya

İlçe: Kepez

Mahalle: Fabrikalar

Sokak: 07090

İletişim: 0242 335 35 45

Uzunluk: 50 Metre

Derinlik: Çeşitli

Kulvar sayısı: 10 kulvar

Depar taşı: 6 adet

Havalandırma: Yok

Isıtmalı Havuz

Kapalı Havuz

Olimpik Havuz

Çocuk Havuzu

İzleme Alanları

Abonelik Sistemi

Halka Açık

Günlük Giriş

Özel İşletme

Kantin

Aris Olimpik Yüzme Havuzu Malzeme İhtiyaç Listesi

Tüm havuzlarda olduğu gibi bu havuz kullanımı için zorunlu tutulan malzemelerin başında bone gelmektedir. Mayo, terlik ve havlu diğer gerekli malzemelerdir. Bu havuz açık bir havuz olduğu için güneşli saatlerde şapka kullanabilirsiniz.

Aris Olimpik Yüzme Havuzu Fotoğraflar

Bu havuza sadece 1.6 km uzaklıkta olan Akdeniz üniversitesi kapalı yüzme havuzunda yetişkin ve çocuklara yüzme kursu hizmetimiz bulunmaktadır. Aşağıdaki butonlar aracılığıyla uyguladığımız eğitimleri inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için iletişim butonunu kullanabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi yüzme kursu hizmetimizden faydalanmak için ayrıntılı bilgi alın!

Uyguladığımız eğitimleri incelemek ve ücretsiz ders çekilişlerine katılmak için bizi takip edin!

Antalya dokuma kipa arkası yüzme havuzunda yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz adına alış veriş yapabileceğiniz alanlarda bulunmaktadır. Havuzun belirlediği gün ve saatlerde ailenizde bu havuzda rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. Kipa arkası aris yüzme havuzu kişiye ait özel olarak işletilen bir kurumdur. Belediye veya kamuya ait değildir. Bulunduğu konum gereği Antalya’nın merkezindedir rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aris Olimpik Yüzme Havuzu yazın yüzme havuzu arayan bireyler için havuz özelliklerini ve bilgilerini paylaşmak için oluşturulmuştur. Bu sitenin bu havuzla herhangi bir bağlantısı yoktur. Burada paylaşılan bilgiler değişiklik gösterebileceğinden iletişim kanalları aracılığıyla bilgi almadan havuza gitmemenizi öneririz.