Özel Antalya Gürsu Altınyaka Koleji

Bu sayfada paylaşılan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Hatalı veya güncelliğini yitirmiş olabilir. Güncel bilgi için işletmeyle iletişime geçin!

Antalya’nın gözde semtlerinden Gürsu’da yer alan Özel Antalya Gürsu Altınyaka Koleji, butik okul konseptiyle 5-18 yaş arası öğrencilere geleceğe yönelik eğitim sunan, öğrenci odaklı bir kurumdur. 2008 yılında kurulan Altınyaka Koleji, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, özel bir eğitim kurumudur.

Antalya Altınyaka Koleji

Altınyaka Koleji‘nin temel felsefesi, her öğrencinin bireysel farklılıklarını gözeterek ve onların potansiyellerini en üst düzeye çıkarmayı sağlayarak başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmektir. Bu hedef doğrultusunda, küçük ve samimi sınıflar ile yoğunlaştırılmış bir müfredat uygulanmaktadır. Ayrıca, zenginleştirilmiş eğitim modelleri ve farklı beceri alanlarını geliştiren kurslar ile öğrencilere holistik bir eğitim sunulmaktadır.

Gürsu Altınyaka Koleji Koleji Özellikleri

Butik Okul Konsepti: 18 kişilik sınıflarda birebir eğitim imkanı
Etkin Eğitim Modelleri: Proje tabanlı öğrenme, deneyimsel öğrenme, STEM eğitimi gibi
Yabancı Dil Eğitimi: İngilizce, Almanca ve Rusça dil seçenekleri
Güçlü Akademik Alt Yapı: Milli Eğitim Bakanlığı müfredatının yanı sıra, uluslararası sınavlara hazırlık programları
Zengin Kurslar: Spor, müzik, sanat, drama gibi alanlarda kurslar
Rehberlik ve Danışmanlık Hizmetleri: Psikolojik danışmanlık, kariyer danışmanlığı, öğrenci koçluğu
Modern ve Güvenli Tesisler: Tam donanımlı laboratuvarlar, kütüphane, spor salonu, yemekhane

Özel Antalya Gürsu Altınyaka Koleji Fotoğrafları

Antalya yüzme kursu olarak X havuzunda yüzme kursu hizmeti veriyoruz. Yüzme öğrenmek veya yüzmenizi geliştirmek için yüzme kurslarımıza katılabilirsiniz. Alanında uzaman eğitmenlerimiz her yaştan öğrencilere kaliteli yüzme eğitimi hizmeti veriyoruz.

Yüzme kursu hizmetimizden faydalanmak için ayrıntılı bilgi alın!

Uyguladığımız eğitimleri incelemek ve ücretsiz ders çekilişlerine katılmak için bizi takip edin!

Altınyaka Kolejine Nasıl Gidilir

Altınyaka Koleji, Antalya şehir merkezine ve Gürsu semtindeki önemli noktalara yakın bir konumda yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilmektedir. Ayrıca, okulun kendi servis hizmeti de mevcuttur.

Altınyaka Koleji İletişim Bilgileri

Adres: Antalya / Gürsu / Mah. / Sok. / No:
Telefon: 0850 252 7107

Özel Antalya Gürsu Altınyaka Koleji, çocuğunuzun geleceğine yatırım yapmak istiyorsanız ideal bir seçimdir. Bireysel ilgiye ve gelişime önem veren, modern ve yenilikçi bir eğitim anlayışı sunan Altınyaka Koleji’nde çocuğunuz en iyi şekilde yetişecek ve geleceğe hazırlanacaktır.

Bu sayfada paylaşılan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Hatalı veya güncelliğini yitirmiş olabilir. Güncel bilgi için işletmeyle iletişime geçin!