Emre Tüner – Antalya Yüzme Hocası

Emre Tüner

Türkiye’de yüzme antrenörlüğü yapan eğitmenleri tanıtmak adına oluşturduğumuz bölümüzde alanında uzman, genç eğiticileri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu hafta konuğumuz Antalya ilinde yüzme antrenörü mesleğini icra eden Emre Tüner

Emre Tüner 1990 yılında Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde doğmuştur. Ailesinin küçük yaşta yönlendirmeleriyle yüzme sporuyla tanışmıştır. Ardından Antalya su sporları kulübünde lisanslı yüzücü olarak spor hayatını devam ettirmiştir. Okul hayatı boyunca yüzme sporunun içerisinde yer alarak bir çok resmi yarışa katılmış ve bu yarışlarda başarılar elde etmiştir. Akdeniz Üniversitesi spor bilimleri fakültesi antrenörlük bölümü mezunudur. Üniversiteyi kazandıktan sonra bir çok kulüpte yüzme antrenörü olarak çalışmaya başlamıştır. Öğrenim hayatını bitirdikten sonra Antalya kolejinde, Antalya Bahçeşehir Lara kolejinde ve İSTEK kolejinde yüzme antrenörü olarak çalışmıştır. Halen İSTEK okullarındaki görevine devam etmektedir. Yetiştirdiği sporcularıyla okullar arası yüzme müsabakalarına katılmıştır. Bu müsabakalarda başarılar elde ederek çalıştığı kurumlara bir çok kategoride kupalar getirmiştir.

Antalya yüzme öğretmeni Emre Tüner, Aquawave su dalgası spor yüzme kulübünün kurucu ortağıdır. Bu kulüpte çocuk ve yetişkinlere grup yüzme kursu eğitimleri verilmektedir. Kulüpte her yaştan öğrencilere temel ve ileri seviye programlar sunulmaktadır. Yüzme antrenörümüz kulüpte derslerin planlanması ve yönetilmesi konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitmenimiz okul ve kulüp işlerinden arta kalan zamanlarda birebir veya grup özel yüzme dersi hizmeti sunmaktadır. Eğitmenimizden birebir özel ders hizmeti almak isterseniz iletişim bilgileri aşağıda paylaşılmıştır.

Antalya yüzme hocası Emre Tüner tarafından verilen hizmetler;

  • Temel yüzme eğitimi (Başlangıç seviyesi yüzmeyi hiç bilmeyenlerin alabileceği hizmettir.)
  • Stil ve teknik geliştirme (Yüzmesini geliştirmek isteyen kişiler için yüzme biliminin ön gördüğü tekniklerin öğrencilere aktarıldığı hizmettir.)
  • Performans yüzmesi (Yüzme becerilerini belli bir seviyeye getirmiş sporcuların, müsabakalarda başarı elde etmesi için planlanan antrenmanlardır.)
  • Panik olma ve boğulma korkularını yenme (Suya karşı aşırısı korkusu olan, suya temas ettiğinde panik yapan kişileri rahatlatmak adına uygulanan ders programlarıdır.)
  • Tedavi amaçlı yüzme (Doktor kontrolünde ve yönlendirmesiyle uygulanan eğitim programlarıdır.)
  • Sınavlara yönelik eğitim programları (Kurumların işe giriş veya terfi için talep ettiği yüzme beceri sınavlarına yönelik çalışmalar yapılmaktadır.)

Bu içerikte Antalya yüzme hocası Emre Tüner hakkında tüm bilgiler paylaşılmıştır. Yukarıda paylaşmış olduğumuz bilgiler doğrultusunda iletişim kanallarını kullanarak antrenörümüzle irtibata geçebilirsiniz. Spor dolu, sağlıklı günler dileriz.