Referanslar

Antalya yüzme kursu bünyesinde daha önce hizmet almış kişilerin olumlu / olumsuz yorumları bu sayfada paylaşılmaktadır. Sizlerde aşağıdaki formu doldurarak kişisel görüşlerinizi bu sayfada paylaşabilir, yeni ziyaretçilerimize referans olabilirsiniz.


Meryem Bal | Veli

4 yaşındaki oğlum için özel ders hizmeti aldık. Çok memnun kaldık. Oğlum kısa sürede yüzmeyi öğrendi. Hocalarımıza ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Serkan Yangel | Öğrenci

Ben Serkan 24 yaşındayım. Burayı internette araştırma yaparak buldum ve özel ders hizmeti aldım. 5 derste yüzmeyi öğrendim. Kaliteli hizmet

Aslı Avcı| Öğrenci

Merhabalar, arkadaşımın referansıyla buradan özel ders hizmeti aldım. Ders aldığım eğitmen çok ilgiliydi üç derste suda rahat hareket edebilir hale geldim. Ders almayı düşünenler kesinlikle tavsiyemdir.

Selin Kabataş| Veli

5 yaşındaki oğlum için kendi evimizdeki sitemizde özel ders hizmeti aldık. Bize eğitimi Emre hoca verdi. Çocuklarla iletişimi çok iyi ve çok kısa sürede oğluma yüzme öğretti teşekkürü borç bilirim.

Emre Arıcan| Veli

Yazın Antalya’ya tatil için gelmiştim. Çocuklarıma gelmişken özel yüzme dersi aldırmak istedim. Bu siteyi internette araştırma yaparak buldum. Buradaki yorumlarda iyi olunca denemek istedim ve çok memnun kaldım. Bu yüzden gelip buraya yorum yapmak istedim. Gözünüz kapalı çocuklarınızı emanet edebilirsiniz. Kaliteli eğitim veriliyor.

Selin Toksöz| Öğrenci

Çok memnun kalacağınızın garantisini veriyorum. Kısa sürede yüzmeyi öğrendim. Çok sabırlı bir eğitmen. Tüm yargılarımı kırdı ve korktuğum bir şeyin üstesinden gelmemi sağladı. Yeni başlamayı düşünenlere Emre hocayı tavsiye ederim.

Berkut Uzuner| Veli

Emre hoca kızımızın kolejinde yüzme eğitmeniydi. Kızım sudan aşırı korktuğu için kendisinden yazın destek aldık. Kızım şuan benden daha cesaretli, benim yapamadığım bir çok hareketi kolaylıkla yapıyor. Kendisine teşekkürü borç bilirim.

Aylin Sak| Öğrenci

Buradaki yorumlara bakarak Emre hocadan ders alma kararı aldım. Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Küçük yaştan beri içime dert olan bu sorunu çok kısa zamanda çözdük.


Kişisel yorumlarınızın yukarıda yayınlanması için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.
Ad Soyad:
Yorum Yapan: Öğrenci Öğrenci Velisi
Referans Yorum: